restauracja poznań wrocław leszno

hochzeit    wedding

restauracja Rawicz Poznań Wrocław
 

Restauracja znajduje się w dawnej rezydencji króla Stanisława Leszczyńskiego oraz książąt Sułkowskich, w zamku w Rydzynie. Ta zabytkowa miejscowość położona jest ok. 10 km od Leszna, tuż przy trasie Poznań - Wrocław (droga numer 5).

Restauracja powstała w roku 1986. Od początku działalności cieszymy się opinią firmy solidnej i elastycznej. Naszych Klientów przyciągamy nie tylko przystępnymi cenami, ale przede wszystkim dbałością o jakość naszych usług.

Wysoki poziom naszej działalności znalazł uznanie na forum międzynarodowym. Nasza restauracja została jako jedyny obiekt w Polsce i środkowo-wschodniej Europie w 1995 r. przyjęta do organizacji europejskiej ECHOR z siedzibą w Mannheim. Poza wyróżnieniami zagranicznymi, możemy również z dumą odnotować nadawany w drodze konkursu prestiżowy tytuł "Europejczyka".

Aby podkreślić prestiż i jeszcze bardziej zwiększyć zaufanie Gości stale analizujemy i podnosimy jakość swoich usług. Kultywując tradycje nie zapominamy o nowych standardach. Pod koniec roku 2008 uhonorowani zostaliśmy certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Nasze referencje potwierdzają liczne listy gratulacyjne od renomowanych firm i instytucji, a także znanych osób świata polityki i showbiznesu.

Po 26 latach działalności nasza restauracja jest nieczynna. Wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom dziękujemy za udaną współpracę!

 
Strona główna Galeria Kuchnia Imprezy O nas

Kontakt


RESTAURACJA ZAMKOWA © 2013Sale szkoleniowe w Lesznie i okolicy   Dworek pałac na wesele w Wielkopolsce   Sale weselne w Lesznie i okolicy   Catering na wesele